RN73H1JTTD30R1F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD30R1F50
JLCPCB Part #
C4025891
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS