RN732ATTD8162D100
MFR.Part #
RN732ATTD8162D100
JLCPCB Part #
C4118781
Description
-55℃~+155℃ 100mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS