RN73H2ETTD3612D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3612D100
JLCPCB Part #
C4200083
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS