RN732ATTD3971B05
MFR.Part #
RN732ATTD3971B05
JLCPCB Part #
C4093513
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.97kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS