RK73G2ARTTD51R0D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD51R0D
JLCPCB Part #
C5851545
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS