SG73P2ARTTD115J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD115J
JLCPCB Part #
C6678243
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS