SG73P2ETTD2R94F
MFR.Part #
SG73P2ETTD2R94F
JLCPCB Part #
C3961187
Description
-55℃~+155℃ 2.94Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS