RN73H2ATTD6732D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD6732D10
JLCPCB Part #
C4279874
Description
125mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS