RK73G1JTTD5111D
MFR.Part #
RK73G1JTTD5111D
JLCPCB Part #
C4249113
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS