RK73G1JTTD5101D
MFR.Part #
RK73G1JTTD5101D
JLCPCB Part #
C4144036
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS