TNPW0603107KBYCN
MFR.Part #
TNPW0603107KBYCN
JLCPCB Part #
C4273449
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 107kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount