SR731JRTTD3R09F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731JRTTD3R09F
JLCPCB Part #
C5908087
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS