SG731JTTD3R3M
MFR.Part #
SG731JTTD3R3M
JLCPCB Part #
C4239316
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS