RK73G1ETTP9092F
MFR.Part #
RK73G1ETTP9092F
JLCPCB Part #
C2582056
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS