WK73R2BTTD15R8F
MFR.Part #
WK73R2BTTD15R8F
JLCPCB Part #
C6326125
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS