RN732ATTD7233D50
MFR.Part #
RN732ATTD7233D50
JLCPCB Part #
C3938745
Description
-55℃~+155℃ 100mW 723kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS