RN73R1JTTD2520B05
MFR.Part #
RN73R1JTTD2520B05
JLCPCB Part #
C3954616
Description
-55℃~+155℃ 100mW 252Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS