RK73G1ETTP9092D
MFR.Part #
RK73G1ETTP9092D
JLCPCB Part #
C2579426
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS