RK73G1ETTP8451C
MFR.Part #
RK73G1ETTP8451C
JLCPCB Part #
C2580810
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS