RN73H1ETTP6902D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6902D50
JLCPCB Part #
C3988420
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS