RN73H2ATTD67R3F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD67R3F100
JLCPCB Part #
C4312803
Description
-55℃~+155℃ 125mW 67.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS