SG73S2BTTD5623F
MFR.Part #
SG73S2BTTD5623F
JLCPCB Part #
C4159788
Description
-55℃~+155℃ 333mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS