RN73H2ETTD1472D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1472D100
JLCPCB Part #
C4311873
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS