RK73G2BTTD4323D
MFR.Part #
RK73G2BTTD4323D
JLCPCB Part #
C5725427
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS