RK73G1ETTP7680F
MFR.Part #
RK73G1ETTP7680F
JLCPCB Part #
C4252271
Description
-55℃~+155℃ 100mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS