RK73G1ETTP7682F
MFR.Part #
RK73G1ETTP7682F
JLCPCB Part #
C2579895
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS