RN73R2ATTD8160A05
MFR.Part #
RN73R2ATTD8160A05
JLCPCB Part #
C4212287
Description
-55℃~+155℃ 125mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS