RK73G1ETTP7680C
MFR.Part #
RK73G1ETTP7680C
JLCPCB Part #
C2580893
Description
-55℃~+155℃ 100mW 768Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS