RN73H1JTTD1331C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1331C50
JLCPCB Part #
C4119654
Description
1.33kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS