RN73R1ETTP1581F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1581F25
JLCPCB Part #
C3991257
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS