RK73G1ETTP4122F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4122F
JLCPCB Part #
C2577636
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS