RK73H2HTTE9104F
MFR.Part #
RK73H2HTTE9104F
JLCPCB Part #
C2581397
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS