RN73H2BTTD34R4C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD34R4C50
JLCPCB Part #
C2556577
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.4Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS