RK73G1ETTP4120F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4120F
JLCPCB Part #
C2577844
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS