RK73G1ETTP4121F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4121F
JLCPCB Part #
C2577736
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS