RK73G1ETTP4420C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4420C
JLCPCB Part #
C4190249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS