RN73H1ETTP62R0B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP62R0B10
JLCPCB Part #
C2554725
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 62Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS