RK73G1ETTP1622F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1622F
JLCPCB Part #
C2577911
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS