RN732ATTD2501B25
MFR.Part #
RN732ATTD2501B25
JLCPCB Part #
C7292978
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS