RK73G1ETTP1692F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1692F
JLCPCB Part #
C2577945
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS