RK73G1ETTP1543F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1543F
JLCPCB Part #
C2583510
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS