RK73G2BTTD5111F
MFR.Part #
RK73G2BTTD5111F
JLCPCB Part #
C5725439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS