RK73H1HTTC95R3D
MFR.Part #
RK73H1HTTC95R3D
JLCPCB Part #
C2578237
Description
-55℃~+155℃ 50mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS