RN73R2BTTD1670F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1670F25
JLCPCB Part #
C4151590
Description
-55℃~+155℃ 167Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS