RK73G1ETTP1503F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1503F
JLCPCB Part #
C2582057
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS