CPF0402B36R5E
MFR.Part #
CPF0402B36R5E
JLCPCB Part #
C4022075
Description
-55℃~+155℃ 36.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS