RK73G1ETTP1241C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1241C
JLCPCB Part #
C2580940
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS