SG73S2ATTD3R9G
MFR.Part #
SG73S2ATTD3R9G
JLCPCB Part #
C3992428
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS