RN73H2ETTD1183C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1183C10
JLCPCB Part #
C4139361
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS