RN73R1JTTD7411F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD7411F25
JLCPCB Part #
C4147886
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS